Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE

PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI

   Okna systemu VEKA oferują każdemu odbiorcy rozwiązanie odpowiadające jego indywidualnym potrzebom. System ten jest funkcjonalny, stabilny, trwały, łatwy w konserwacji i nie obciąża środowiska naturalnego. Stylowe okna nadają domom charakter i kształtują atmosferę wnętrz. Nowoczesne tworzywa i technologie pozwalają na uzyskanie doskonałej izolacji dzwiękowej i cieplnej, redukcje emisji szkodliwych substancji, trwałej sprawności, zapewniają łatwą konserwacje i komfort obsługi Nowa generacja okien zachowuje ładny wygląd bez konieczności kosztownej konserwacji. Wysoka stabilność okien VEKA zapobiega ryzyku włamania.

   Obok perfekcyjnych rozwiązań architektonicznych, system profili VEKA oferuje wiele atrakcyjnych deseni i kolorów. Różnorodne kształty szprosów nadają fasadom elegancję i styl. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym jesteśmy w stanie sprostać najwymyślniejszym wymaganiom w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności użytkowania okien.

   Okna wyposażone są w okucia renomowanej firmy Winkhaus. Zastosowanie tego rozwiązania charakteryzuje się bezawaryjnym i długoletnim okresem użytkowania okna.

 paletakolorow produkty firma almet okna pcv aluminium lakiernia proszkowa

Profile w pełnej gamie kolorów


   Systemy profili VEKA posiadają bogatą paletę kolorów i wykończeń, dlatego okna z nich wykonane doskonale komponują się z każdą fasadą oraz każdym stylem architektonicznym. Do wyboru jest 38 kolorów, w tym wykończenia o strukturze odwzorowującej drewno i aluminium. Każde okno w systemie VEKA może być wykonane w dwóch odmiennych kolorach - jeden widoczny od zewnątrz, drugi od wewnątrz budynku.

   Do okien o dwóch odmiennych kolorach okleiny polecamy systemy profili wykonane w koekstruzji. Profile do tych okien są wytłaczane również w dwóch różnych kolorach - analogicznie do oklein. Odpowiednio barwiona w masie ścianka profila pod okleiną z folii maskuje ewentualne uszkodzenia mechaniczne, powodując iż są mało widoczne.

 

Pobierz katalog

VEKA Perfectline

Okna VEKA Perfectline to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają produktu o możliwie najlepszym stosunku ceny do jakości. Okna z tej serii spełniają wszystkie europejskie normy. Są także klasyczne i eleganckie, dzięki czemu wkomponują się w niemal każde wnętrze. Główną zaletą tej serii okien jest wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła, co w połączeniu z bardzo dobrą izolację hałasu oznacza spełnienie marzeń wszystkich, którzy cenią sobie ciepło i ciszę domowego ogniska.

VEKA Aphaline 90 plus

Okna VEKA Alphaline Plus 6-komorowe, 90 mm, klasa „A”, niezlicowany. To okno wyróżniające sie doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi. Dalsze obniżenie kosztów ogrzewania zostało osiągnięte w Alphaline Plus poprzez wypełnienie największej komory ramy okiennej specjalną wkładką termiczną. W rezultacie przy zastosowaniu trzyszybowego pakietu o współczynniku przenikania ciepła U=0,7 okno idealnie nadaje się do domu energooszczędnego. Okna Alphaline Plus zapewniają najwyższe standardy technologiczne, a szereg nowatorskich rozwiązań wpływa na znaczne obniżenie kosztów zużycia energii. 

VEKA Effectline

Okna VEKA Efectline to bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. Profil posiada wysokość 109 mm, co sprawia że okno ma większą powierzchnię szyby, dzięki czemu pomieszczenia, w których zamontowano Efectline są doskonale doświetlone. Specjalne wzmocnienia nadają całej konstrukcji odpowiednią sztywność - to idealne rozwiązanie za rozsądną cenę do każdego typu budownictwa. Okna Efectline dostępne są wyłącznie w kolorze białym. 

NASI PARTNERZY

ALMET Sp.j.
Żdanów 40 B, Zamość, 84 638 38 08

All Rights Reserved © 2018 - www.almet.net.pl | Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl