Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE

PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI

    Systemy aluminiowe METALPLAST-BIELSKO od lat cieszą się powodzeniem inwestorów w kraju i za granicą. Oferta firmy obejmuje zarówno systemy fasadowe jak i okienno-drzwiowe.

aluprof produkty firma almet okna pcv aluminium lakiernia proszkowa   Systemy fasadowe służą konstruowaniu ekskluzywnych i reprezentacyjnych elewacji budynków takich jak: banki, hotele, urzędy, biurowce itp. Rodzina systemów fasadowych, dostępnych w zależności od stosowanych wypełnień w grupie materiałowej 2.1 i 1.0 obejmuje m.in. system ściany słupowo-ryglowej MB-SR50 wraz z jej odmianami - "poziomą" i "pionową linią" jak również systemy szklenia strukturalnego MB-SG50 i półstrukturalnego MB-SR50 EFEKT. Ofertę uzupełnia system słupowo-ryglowy SPECTRAL F50.

 

 

aluprof2 produkty firma almet okna pcv aluminium lakiernia proszkowa   Systemy okienno drzwiowe są nowoczesnym systemem aluminiowym.   Oferowane systemy okienno-drzwiowe dostępne są zarówno w wersji z termoizolacją: MB-60, MB-70, SPECTRAL 60 jak i bez termoizolacji: MB-45, SPECTRAL 45. W zależności od wybranego systemu okna i drzwi spełniają wymagania termiczne dla grup materiałowych 1.0, 2.1 i 2.2.

   Sukcesywnie wprowadzane są do obrotu coraz nowsze rozwiązania na miarę potrzeb klientów i wizji architektów.

NASI PARTNERZY

ALMET Sp.j.
Żdanów 40 B, Zamość, 84 638 38 08

All Rights Reserved © 2018 - www.almet.net.pl | Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl