Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE
WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW
W DOBREJ CENIE

KILKA SŁÓW O FIRMIE ALMET Z ZAMOŚCIA

   Początki samodzielnej działalności gospodarczej właścicieli dzisiejszej firmy "ALMET" sięgają końca lat osiemdziesiątych. Wtedy była to działalność handlowo - usługowa. Działalność produkcyjna w branży stolarki budowlanej rozpoczęła się w 1997 roku wraz z utworzeniem spółki cywilnej "ALMET". Początkowo firma produkowała okna i drzwi z aluminum na maszynach sprowadzonych z Francji. Ten profil produkcji znalazł wyraz w nazwie spółki. Od początku istnienia firma bazuje na aluminiowych profilach i systemach wiodącego krajowego producenta METALPLAST BIELSKO.

ofirmie zamosc producent firma almet okna pcv aluminium lakiernia proszkowa   Rozwijająca się firma, która z sukcesem zaistniała już na rynku wyrobów aluminiowych, rozpoczęła poszukiwania możliwości poszerzenia oferty. Kierując się własnym doświadczeniem i informacjami napływającymi od potencjalnych klientów zdecydowano o podjęciu równoległej produkcji stolarki okiennej i drzwiowej z PCV. Od 1999 roku "ALMET" związany jest z renomowanym niemieckim producentem profili VEKA oferując klientom jego systemy. Trzecim strategicznym partnerem handlowym firmy jest niemiecki dostawca okuć WINKHAUS. Oprócz podstawowych wyrobów stolarki - okien i drzwi z aluminium i PCV, firma wykonuje także zabudowy i przegrody z tych materiałów oraz rozbudowane fasady.

   Od 2000 roku firma ma siedzibę we własnych obiektach położonych w Żdanowie na przedmieściach Zamościa po jego południowo-zachodniej stronie, w pobliżu lotniska Mokre. "ALMET" jest firmą rodzinną; jej właścicielami są Stanisław i Krystyna Pupiec. Od września 2003 roku jest spółką jawną.

NASI PARTNERZY

ALMET Sp.j.
Żdanów 40 B, Zamość, 84 638 38 08

All Rights Reserved © 2018 - www.almet.net.pl | Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl